Panáčik JaSOM

Event forms je dočasne nedostupný.

KONFERENCIA MOBILIZÁCIA

Začiatok: 18. 6. 2021 o 19:30 (registrácia od 17:00)

Záver:  20. 6. 2021 o 13:00

Miesto: Ranč Kráľova Lehota, Svarín 400

GPS: 49.01232,19.847399

ČO JE MOBILIZÁCIA?

Mobilizácia je konferencia pre tých, ktorí túžia, aby sa "Jeho vôľa ako je v nebi, diala aj na zemi", pre tých, ktorí chcú stáť na modlitbách a spolupracovať v zápase za prebudenie v našej krajine.

Túžime sa ako kresťania mobilizovať k modlitebnému zápasu za prebudenie na Slovensku, spolu zotrvávať na modlitbách a v pôste. 

PROGRAM KONFERENCIE

  • chvály a uctievanie
  • modlitby za Slovensko a prebudenie
  • témy a svedectvá
  • pôst

Podrobný program konferencie nájdete tu.

ÚČINKUJÚCI

KAPELY

James Evans Band

Miro Tóth (KE)

Lýdia Rišová a Krištof Letko

 

REČNÍCI

Michal Kevický

Miro Tóth

PÔST

Počas konferencie vás pozývame spoločne prežiť čas pôstu. Formu pôstu si môžete zvoliť sami. Na Ranči sa nebude počas víkendu variť (až v nedeľu na obed). Taktiež nebude otvorený bufet, len kaviareň s teplými a studenými nápojmi. Podľa potreby (zdravotné dôvody a pod.) či druhu pôstu si môžete doniesť vlastné potraviny. Ak potrebujete ubytovanie s možnosťou využívania kuchynky, uveďte to prosím v poznámke v registračnom formulári. Na konferencii bude po celý čas zabezpečený pitný režim a občerstvenie (voda, džús, čaj). Veľmi nám pomôžete s dodržiavaním hygienických opatrení, ak si so sebou prinesiete vlastnú fľašu na vodu / džús / studené nápoje. Ďakujeme!

UBYTOVANIE

Ubytovanie pre účastníkov zabezpečujeme na Ranči Kráľova Lehota, prípadne v blízkych ubytovacích zariadeniach, ak kapacita ranča nepostačuje pre ubytovanie všetkých účastníkov.

Upozornenie!

Na tento pobyt nie je možné prísť so zvieratami (psy, mačky, králiky a pod).

Prosíme vás, zoberte si so sebou prezúvky.

REGISTRAČNÝ POPLATOK

Registračný poplatok zahŕňa konferenčný poplatok, ubytovanie podľa výberu (stan / lôžko / bez ubytovania) a pitný režim počas víkendu. Nezahŕňa stravu. V registračnom formulári je možnosť doobjednať si obed v nedeľu za cenu 4,50 € (automaticky sa priráta k registračnému poplatku)

  • 30 € s ubytovaním na Ranči (pevné lôžko)
  • 20 € s ubytovaním vo vlastom stane (camping)
  • 15 € bez ubytovania
  • 10 € online cez aplikáciu zoom

Spôsob úhrady

  • prevodom alebo poštou na účet v SR: 1314732356/0200, var. symbol 0810, do poznámky uveďte: meno a priezvisko, IBAN: SK2502000000001314732356, Adresa: Mládež pre Krista-Slovensko, Pavlovičovo nám. 45, 080 01 Prešov
  • prevodom na účet v Čechách: 228069709/0300, var. symbol 0810, do poznámky uveďte: meno a priezvisko

COVID 19 - OPATRENIA

Vstup na podujatie je možný len s negatívnym antigénovým testom. Prosíme vás o dodržiavanie hygienických opatrení (rúška / respirátory, rozostupy, zákaz podávania rúk...). Kapacita podujatia bude prispôsobená aktuálnej epidemiologickej situácii. V prípade naplnenia kapacity ukončíme prihlasovanie aj pred termínom uzávierky. Ďakujeme za pochopenie.

PRIHLÁŠKA

Prihlasovací formulár

Prihláška je akceptovaná po vyplnení prihlasovacieho formuláru a úhrade registračného poplatku.

Po odoslaní prihlášky vám príde potvrdzujúci mail o jej prijatí. Ak mail nedostanete skontrolujte si spam, ak ho nenájdete ani tam, odošlite prihlášku ešte raz.

Uzávierka prihlášok a úhrad: piatok 18. 6. 2021 o 12:00.

ONLINE KONFERENCIA CEZ ZOOM

Pokiaľ sa nemôžete Mobilizácie zúčastniť naživo na Ranči v Kráľovej Lehote, môžete sa k nám pridať na diaľku cez aplikáciu ZOOM. Cena online konferencie je 10 €. Po vyplnení prihlasovacieho formulára a zaplatení poplatku vám príde na vašu e-mailovú adresu zoom link na online pripojenie ku konferencii.

Prihlasovací formulár - online cez zoom

ZRUŠENIE PRIHLÁŠKY

Ak sa rozhodnete zrušiť svoju prihlášku, informujte nás o tom, prosíme, čo najskôr na našej mailovej adrese mpks@mpks.sk .

Pri zrušení prihlášky po uzávierke sa poplatok nevracia, preto si skúste nájsť za seba náhradu.

REGISTRÁCIA

Po príchode na konferenciu sa prosím zaregistrujte v hlavnej budove ubytovacieho zariadenia Ranč Kráľova Lehota. Dostanete informácie o programe, ubytovaní, menovky a poprosíme vás o podpis na prezenčnú listinu. Program konferencie bude prebiehať cca 500 metrov od Ranča v budove LifeTv.

DOPRAVA

Ranč Kráľova Lehota je vzdialený 4,5 km od obce Kráľova Lehota. Vlakové a autobusové spojenie je len do obce Kráľova Lehota, ďalej je potrebné pokračovať autom.

Keď potrebujete odvoz z Kráľovej Lehoty na Ranč, kontaktujte pred príchodom do Kráľovej Lehoty personál Ranča na telefónnom čísle 044/522 14 70. Zabezpečia vám dopravu autom. Príspevok na jednu cestu autom je 2 € / auto.

Lokalizácia miesta
GPS: 49.01232,19.847399